Чи вигідно орендувати скутер в Києві?

Лют

27

2020

Надворі 2020 рік, чисельність населення столиці України складає понад 3 мільйона людей, з них понад мільйон користуються автомобілями, що сприяє утворенню заторів на дорогах! 

В будні дні, в певні години рівень заторів по Києву сягає 8 балів. Скорість пересування користувачів автошляхів не перевищує 20-30 км/год. 


         Проблема заторів притаманна всім мегаполісам але завжди є вихід, в нашому випадку - це скутер! 

Двохколісний малогабаритний помічник і друг на кожен день.


        Оренда скутера в Києві - це вигідний сервіс для пунктуальних людей. У всіх європейських та азіатських мегаполісах, тамтешні мешканці вже давно признали зручність та корисність від користування скутером. 


      Для людей на двохколісному транспорті, затори просто перестають існувати! 

Слід також згадати про малий розхід палива, що складає всього 2,5-3 л/100 км., що в 3 рази менше від середнього значення в авто.


      Для романтиків, орендувати скутер і відправитись в подорож старими вулицями Києва, в тісних обіймах своєї другої половинки позаду вас, буде найкращим проведенням часу! 


     І на завершення, чи бачили ви колони скутеристів? Попереду їде лідер, який і прокладає маршрут, на тому хто позаду лежить не менш важлива місія - стежити, щоб ніхто не відставав. Їзда в колоні - це не легка поїздка, потрібна злагодженість та командна робота всіх учасників! Атмосферні катання на скутерах в Києві можуть стати незмінною традицією для корпоративів та просто поїздок в колі друзів. 


Вище ми постарались перерахувати одні з тих переваг, що дарує нам володіння або ж прокат скутерів у нашій насиченій столиці - Києві! 

Якщо у вас є що добавити пишіть нам на e-mail (info@two-wheels.com.ua), ми з радістю опублікуєм корисну інформацію для наших користувачів на сайті!

Поділитись з друзями